{title}

Contact

Als je Rhythm impact belt krijg je Anita aan de lijn 
die kan al je vragen beantwoorden.
Bel gerust voor een gratis proefles 073 503 29 44

Rhythm Impact
Kalmoes 2 
5258 BZ BERLICUM (NB)
Tel. 073-5032944

Rhythm store
Kalmoes 2
5258 BZ BERLICUM (NB)
IBAN: NL63RABO0121056279
KvK: 17167339
BTW: NL813480176.B01

Tonn van de Veerdonk Slagwerkopleidingen
Hoogstraat 86
5258 BE BERLICUM (NB)
IBAN: NL91RABO0106979329
KVK: 50936123

Slagwerkstudio Coen Blokx
Lengsbroek 1
5258RC BERLICUM (NB)
IBAN: NL44RABO0100907393
KVK: 17123982
BTW: NL148327552.B01

Patrick van den Heuvel Slagwerkopleidingen 
Milrooijseweg 60
5258KJ BERLICUM (NB)
IBAN: NL44RABO0100907393
KVK 17250067
BTW. NL147800092.B01

Openingstijden Rhythm Store  maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.30 uur
                                                                           zaterdag op afspraak!
Tonn 0655 931 820 

U bereikt Rhythm Impact/Store:

Vanaf A2 (Eindhoven, Utrecht)
Afslag Oss / Nijmegen (A59)
Rechts aanhouden.
Afslag Rosmalen / Berlicum. 
Bij stoplichten links richting Berlicum (Berlicumseweg). 
U rijdt Berlicum binnen, richting centrum.
Ongeveer 200 mtr. na de Gouden Leeuw 1e weg rechts (nieuwe wijk!)

Directie:

Anita van de Veerdonk 0611 471 590 anita@rhythmimpact.nl
Tonn van de Veerdonk 0655 931 820 tonn@rhythmimpact.nl
Patrick van den Heuvel 0651 408 934 patrick@rhythmimpact.nl
Coen Blokx 0650 291 717 coen@rhythmimpact.nl

 

Docenten Team:

Maarten Poirters 0621 881 499 maarten@rhythmimpact.nl
Raymond Jansen 0624 716 385 raymond@rhythmimpact.nl
Ton van de Veerdonk 0683 172 335 tonvdv@rhythmimpact.nl
Marc Dufour  0631 179 173  marc@rhythmimpact.nl
Roy Veltien 0639 784 382 roy@rhythmimpact.nl
Harm van Venrooy 0612 577 862 harm@rhythmimpact.nl
Lynyrd Denissen 0653 558 230 lynyrd@rhythmimpact.nl
Hans van de Moosdijk 0611 171 551 hans@rhythmimpact.nl
     
Marcel van Vught 0625 390 787 marcel@rhythmimpact.nl
Bass van de Veerdonk 0619 043 594   bass@rhythmimpact.nl                                    
Partners
drumleskado.nl

unisono.nl