{title}

Contact

Als je Rhythm impact belt krijg je Anita aan de lijn 
die kan al je vragen beantwoorden.
Bel gerust voor een gratis proefles.
Bereikbaar op di-wo-do- op telnr. 073 5032944

Rhythm Impact
Kalmoes 2 
5258 BZ BERLICUM (NB)
Tel. 073-5032944

Rhythm store
Kalmoes 2
5258 BZ BERLICUM (NB)
IBAN: NL63RABO0121056279
KvK: 17167339
BTW: NL813480176.B01

Tonn van de Veerdonk Slagwerkopleidingen
Hoogstraat 86
5258 BE BERLICUM (NB)
IBAN: NL91RABO0106979329
KVK: 50936123

Slagwerkstudio Coen Blokx

5258  BERLICUM (NB)
IBAN: NL44RABO0100907393
KVK: 17123982
BTW: NL148327552.B01

Patrick van den Heuvel Slagwerkopleidingen 
Milrooijseweg 60
5258KJ BERLICUM (NB)
IBAN: NL44RABO0100907393
KVK 17250067
BTW. NL147800092.B01

Openingstijden Rhythm Store  maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.30 uur
                                                                           zaterdag op afspraak!
Tonn 0655 931 820 

U bereikt Rhythm Impact/Store:

Vanaf A2 (Eindhoven, Utrecht)
Afslag Oss / Nijmegen (A59)
Rechts aanhouden.
Afslag Rosmalen / Berlicum. 
Bij stoplichten links richting Berlicum (Berlicumseweg). 
U rijdt Berlicum binnen, richting centrum.
Ongeveer 200 mtr. na de Gouden Leeuw 1e weg rechts (nieuwe wijk!)

Directie:

Anita van de Veerdonk 0611 471 590 anita@rhythmimpact.nl
Tonn van de Veerdonk 0655 931 820 tonn@rhythmimpact.nl
Patrick van den Heuvel 0651 408 934 patrick@rhythmimpact.nl
Coen Blokx 0650 291 717 coen@rhythmimpact.nl

 

Docenten Team:

Rob van Barschot 0613 858 220 robvb@rhythmimpact.nl
Raymond Jansen 0624 716 385 raymond@rhythmimpact.nl
Ton van de Veerdonk 0683 172 335 tonvdv@rhythmimpact.nl
Marc Dufour  0631 179 173  marc@rhythmimpact.nl
Roy Veltien 0639 784 382 roy@rhythmimpact.nl
Harm van Venrooy 0612 577 862 harm@rhythmimpact.nl
Hans van de Moosdijk 0611 171 551 hans@rhythmimpact.nl
Bass van de Veerdonk 0619 043 594 bass@rhythmimpact.nl
     
     
     
Geen agenda items gevonden.