{title}
Bouwstenen 9-7-2018  
     
Loet Savelkouls Union Nuland 50
     
A examen kl. Trom 9-7-2018  
     
Stan Hanegraaf ODIO Vinkel 43
Freek Hubers Union Nuland 49
     
B examen kl. Trom 9-7-2018  
     
Suus van Gogh Aurora Heesch 44,5
     
Bouwstenen 7-7-2018  
     
Juma Spaas Wilhelmina Den Dungen 47,5
Bram van Grinsven Wilhelmina Den Dungen 49,5
Koen Krijnen Union Nuland 53.5
Pepijn van der Weijde St Cecilia St Anthonis 50
Job Coopmans St Cecilia St Anthonis 50,5
     
A examen kl. Trom 7-7-2018  
     
Meike Adriaans St Cecilia Zijtaart 49
Monique van Daal EMM Boekel 48,5
     
A examen Mallets 7-7-2018  
     
Martijn van de Ven ODIO Vinkel 51
     
B examen kl. Trom 7-7-2018  
     
Guus van Berloo OBK  Erp 41,5
Rick van der Voort OBK  Erp 44,5
Bas aan den Toorn St Cecilia Rosmalen 43
Marijn Spierings St Cecilia Rosmalen 47
     
C examen kl. Trom 7-7-2018  
     
Ties Bogers Veldhovens Muziek Corps 52,5
Vince Smits TOG Berlicum 46,5
     
D examen kl. Trom 7-7-2018  
     
Jan van Oudheusden St Cecilia Rosmalen 49,5
Edward Morssink St Cecilia Rosmalen 50,5
     
Bouwstenen 30-6-2018  
     
Dirk van den Berg St Willibrord Heeswijk 53
Guus van Menzel St Willibrord Heeswijk 51,5
Luuk van Schaijk St Willibrord Heeswijk 50,5
Leon Hermens Amacitia Langenboom 50
Gijs Menting St Cecilia Schijndel 41
     
A examen kl. Trom 30-6-2018  
     
Niels Megens St Willibrord Heeswijk 42,5
Collin Rijkers De Eendracht Uden 47
Renske van Drunen Juliana Rossum 43
     
B examen kl. Trom 30-6-2018  
     
Joep de Kock St Willibrord Heeswijk 44,5
Troy Dijsselbloem Mixure Music 44,5
Nina Obelije Amacitia Langenboom 51
Niels Deckers TOG Berlicum 50,5
Jelle Kuitert St Michael  St Michielsgestel 49,5
     
B examen Mallets 30-6-2018  
     
Jonas Strik St Willibrord Heeswijk 51,5
Stijn Verhoeven St Willibrord Heeswijk 52,5
     
C examen kl. Trom 30-6-2018  
     
Tim van der Pas St Willibrord Heeswijk 46,5
Mark Lucius St Willibrord Heeswijk 43,5
     
Bouwstenen 23-6-2018  
     
Tijl Hes OBK Ravenstein 48
     
A examen kl. Trom 23-6-2018  
     
Yvonne Ykema OBK Ravenstein 49
Jurian Hesen Veldhovens MC veldhoven 49
     
B examen kl. Trom 23-6-2018  
     
Roan Martens St Willibrordus Esch 47,5
     
Bouwstenen 16-6-2018  
     
Sterre van Wijlen OBK Brakel 49
Quinten van Leeuwen OBK Brakel 47,5
     
A examen kl. Trom 16-6-2018  
     
Jordan Linssen PHEV Son en Breugel 45,5
Lars van Hoenselaar Excelsior Oploo 47
Bart Michiels Excelsior Oploo 44,5
Harm Teunissen Excelsior Oploo 53
     
B examen kl. Trom 16-6-2018  
     
Maik Teunissen Excelsior Oploo 50
Jurre Deenen Excelsior Oploo 47
Rick van Lopik Pr. Juliana Gameren 47,5
     
C examen kl. Trom 16-6-2018  
     
John Sengers RMC  Riethoven 53
     
Bouwstenen 26-5-2018  
     
Jim van Iersel Hartog Oss 46,5
Thomas Ondersteijn Wilhelmina Den Dungen 46,5
     
A examen kl. Trom 26-5-2018  
     
Dinand van Son TOG Berlicum 46,5
Luc Brugmans St. Cecilia Zijtaart 50,5
Joep van Dijk OBK Erp 48
     
C examen kl. Trom                                                  26-5-2018  
     
Anthony van Zon Amantius 56
     
B examen kl. Trom 24-4-2018  
     
Jasper Smits ODIO Vinkel 47,5
     
Bouwstenen 21-4-2018  
     
Iris van den Biggelaar EMM Boekel 49
Thomas van de Zande Fanfare St. Willibrordus 47
     
A examen kl. Trom 21-4-2018  
     
Irma van Loon VMK Veldhovens  43,5
     
Bouwstenen 7-4-2018  
     
Vince Poelen Wilhelmina Groesbeek 45
     
A examen kl. Trom 7-4-2018  
     
Gerty vd Bosch - Habraken St. Cecilia Zijtaart 47
Hendrik Gerrits St. Cecilia  St. Anthonis 46
     
Bouwstenen 3-maart-2018  
     
Bram van Asseldonk St. Cecilia Zijtaart 51
Lars Schepens P.A.A.A. Megen 50
Stijn van Zoest Wilhelmina Den Dungen 44
Jurn Poort Fanfare St. Lambertus Nistelrode 47
     
A examen kl. Trom 3-maart-2018  
     
Storm Kaandorp VMK Veldhovens  49
Luuk van Lierop VMK Veldhovens  48
Niels van den Broek Riethovens Muziekcorps 48,5
     
Bouwstenen 17-feb-2018  
     
Julian Souman Prinses Juliana Moergestel 45
     
Bouwstenen 3-feb-2018  
     
Bas Smits Hartog Oss 51
     
A examen kl. Trom 3-feb-2018  
     
Eric van Gemert VMK Veldhoven 52
     
Bouwstenen 27-jan-18  
     
Renske van der Aa Harmonie Odio Vinkel 46
     
A examen kl. Trom 13-jan-18  
     
Guus Kappen Harmonie TOG Berlicum 47,5
     
Bouwstenen 16-dec-17  
     
Stan vd Heijden Wilhelmina Den Dungen 47,5
Max Claerhoudt Wilhelmina Den Dungen 50
Victorine van Thiel Wilhelmina Den Dungen 47,5
Jordy de Haas Pr. Juliana - Concordia Gameren 43,5
     
A examen kl. Trom 16-dec-17  
     
Roos van Lith Harmonie PHEV Son en Breugel 48,5
Chris Donkers Harmonie PHEV Son en Breugel 37,5
Diek Waayers St. Michael  St.Michielsgestel 47,5
Paul Kamps Fanfare Wilhelmina Groesbeek 46,5
Guus Kersten Fanfare Wilhelmina Groesbeek 49,5
     
Bouwstenen 2-dec-17  
     
Angelique vd Burgt VMK Veldhoven 46
Tije Dortmans St. Lambertus Nisterlode 50
     
A examen kl. Trom 2-dec-17  
     
Siebe Klaassen Harmonie EMM Boekel 41,5
Gijs Willemse Hartog Oss 48
     
B examen kl. Trom 2-dec-17  
     
Jessie Valkenburg Amantius Den Bosch 45
     
Bouwstenen 18-nov-17  
     
Theo Kersten VMK Veldhoven 44,5
Pepijn Robben VMK Veldhoven 46
Miel van der Velden VMK Veldhoven 47,5
Thimo Cremers VMK Veldhoven 44
     
A examen kl. Trom 18-nov-17  
     
Ruben van Hemert comb. Juliana/Concordia Gameren 51
     
C examen kl. Trom 18-nov-17  
     
Duco van de Weijer PHEV Son en Breugel 48
     
Bouwstenen 4-nov-17  
     
Lucas van de Donk De Eendracht Uden 45
     
A examen kl. Trom 4-nov-17  
     
Sem Donkers De Eendracht Uden 44,5
Rosan Scheffers De Eendracht Uden 42
Tijn Woppenkamp Amantius s-Hertogenbosch 45,5
Petra van der Ros VMK Veldhoven 52
     
Bouwstenen 28-okt-17  
     
Marlijn van Herck Prinses Juliana Moergestel 50
     
A examen kl. Trom 28-okt-17  
     
Marit Hoevenaars St. Servaes Dinther 50
     
B examen kl. Trom 28-okt-17  
     
Lars Rutjes St. Cecila Sint Anthonis 45,5
     
D examen Mallets 15-okt-17  
     
Stephan van Driel Aurora Heesch 47,5
     
Bouwstenen 7-10-2017  
     
Laura van der Doelen Harmonie TOG Berlicum 46
Sije Veenstra Harmonie TOG Berlicum 48
Toon van de Ven Muziekvr. De Goede Hoop 49,5
Rik Bartnolomeus Muziekvr. De Goede Hoop 45
Luuk van Hest Muziekvr. De Goede Hoop 44,5
     
A examen kl. Trom 7-10-2017  
     
Danny van Rooij Echo der Peel Venhorst 51
Ayla van der Ven Echo der Peel Venhorst 49
Job van der Ven Echo der Peel Venhorst 51,5
     
A examen Mallets 17-jul-17  
     
Jolijn Jansen Exempel Empel 48
     
B examen Mallets 17-jul-17  
     
Brechtje van den Heuvel Harmonie TOG Berlicum 48
     
A examen kl. Trom 12-jul-17  
     
Bas Melisse PHEV Son en Breugel 48,5
     
B examen Mallets 12-jul-17  
     
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 50
Simon Poot PHEV Son en Breugel 46,5
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 51,5
     
Bouwstenen 15-jul-17  
     
Harm Wolsky St. Lambertus Nisterlode 49,5
Stijn Boeijen Union Nuland 50,5
Guusje van Peufflik Union Nuland 48,5
     
A examen kl. Trom 15-jul-17  
     
Kento Ketelaars ODIO Vinkel 51,5
Niek Ploegmakers ODIO Vinkel 43
Jorg Maas Union Nuland 55
     
A examen Mallets    
     
Ruud Kortsen Union Nuland 52,5
     
C examen kl. Trom    
     
Ruud Kortsen Union Nuland 51,5
Bouwstenen 8-jul-17  
     
Thomas Peters Fanfare Wilhelmina Groesbeek 50
     
A examen kl. Trom 8-jul-17  
     
Rick vd Wielen WIK Geffen 41,5
Kai vn Rooij Sint Hubertus Herpen 47
Bijs Manders Sint Hubertus Herpen 48,5
Stijn van Uden St. Cecilia Zijtaart 49
Alwin Broens St. Cecilia Zijtaart 48
Femke v Dijk Hartog Oss 45,5
Sjeng Vullers St. Cecilia Rosmalen 45
Mitch van Dorst St. Cecilia Rosmalen 43
Huigo de Nooij Fanfare Wilhelmina Groesbeek 53,5
Rick Schellekens Wilhelmina Den Dungen 42
     
B examen kl. Trom 8-jul-17  
     
Roel den Hoet Juliana Rossum 50,5
Peer van Geldrop Amantius Den Bosch 52
Max Visser St. Cecilia Rosmalen 49
     
C examen kl. Trom 8-jul-17  
     
Ibe van Gemert St. Cecila Sint Anthonis 42,5
Bouwstenen 1-jul-17  
     
Leroy van Lankvelt Harmonie EMM Boekel 37
Max van der Zanden Harmonie EMM Boekel 43,5
Mike Verbruggen St. Cecilia Zijtaart 50
Gerty vd Bosch - Habraken St. Cecilia Zijtaart 50
Carlijn de Graaf RHC Riethoven 52
     
A examen kl. Trom 1-jul-17  
     
Zoe de Wit St. Cecilia Zijtaart 41,5
Marc Jansen Veldhovens Muziekcorps 48,5
Troy Dijsselbloem Mixure Music 49
     
B examen kl. Trom 1-jul-17  
     
Tobias Plugge P.A.A.A. Megen 47
     
C examen kl. Trom 1-jul-17  
     
Rik vd Herk Riethovens Muziekcorps 47,5
Don Wolters Wilhelmina Groesbeek 52
Michel van de Looij Veldhovens Muziekcorps 47
     
A examen kl. Trom 30-jun-17  
     
Jochem van Alebeek St. Michael  St.Michielsgestel 48
Lars Nijrolder St. Michael  St.Michielsgestel 48,5
Jim Morsink St. Michael  St.Michielsgestel 48
Joep Achten St. Michael  St.Michielsgestel 48,5
Samuel Lammers St. Michael  St.Michielsgestel 50
     
Bouwstenen 24-jun-17  
     
Sien Verhallen Fanfare St. Willibrord Heeswijk 54
Ciske van de Ven Fanfare St. Willibrord Heeswijk 50
Luuk Schouten Fanfare St. Willibrord Heeswijk 44
Niels Megens Fanfare St. Willibrord Heeswijk 50
     
A examen kl. Trom 24-jun-17  
     
Jorg Loeffen Fanfare St. Willibrord Heeswijk 48
Pim Lucius Fanfare St. Willibrord Heeswijk 48
Esteee van Driel Fanfare St. Willibrord Heeswijk 48,5
Pien Rutten Fanfare St. Willibrord Heeswijk 44,5
Giel van de Velden Fanfare St. Willibrord Heeswijk 40,5
Gijs Boeijen Fanfare St. Willibrord Heeswijk 44
Tijn Dobbelsteen Fanfare St. Willibrord Heeswijk 44
Teun Schouten Fanfare St. Willibrord Heeswijk 40
     
B examen kl. Trom 24-jun-17  
     
Mats Hulsman Fanfare St. Willibrord Heeswijk 48,5
Hein Verhallen Fanfare St. Willibrord Heeswijk 52,5
     
Bouwstenen 17-jun-17  
     
Koen Basten Pr. Juliana Moergestel 42
     
A examen kl. Trom 17-jun-17  
     
Rick van Lopik Pr. Juliana Concordia Nederhemert 47,5
Nick vd Vorst Harmonie TOG Berlicum 48
Jonne Veenstra Harmonie TOG Berlicum 47
Willem Hoevenaars Harmonie TOG Berlicum 46
Ralf van zoggel Harmonie TOG Berlicum 52,5
     
Bouwstenen 10-jun-17  
     
Cas Nijenhof Fanfare Wilhelmina Groesbeek 42
Teun vd Hurk St. Cecilia Zijtaart 51,5
Martijn van Gorkum St. Cecilia Zijtaart 42,5
Gijs van Lankvelt St. Cecilia Zijtaart 51
Renske Brands Fanfare Hartog Oss 51
     
A examen kl. Trom 10-jun-17  
     
Sil Wegh Fanfare Wilhelmina Groesbeek 45,5
Thomas Jansen P.A.A.A. Megen 49
Nadia Verschuren Veldhovens Muziekcorps 44,5
Siem van Zadelhoff Fanfare Hartog Oss 44,5
     
B examen kl. Trom 10-jun-17  
     
Roy vd Putte Riethovens Muziekcorps 50
     
Bouwstenen 20-mei-17  
     
Monique van Daal EMM Boekel 52
     
A examen kl. Trom 20-mei-17  
     
Jesper Struijk De Volharding Kerkwijk 46
     
B examen kl. Trom 20-mei-17  
     
Tjeu van Boxtel EMM Boekel 46,5
     
A examen kl. Trom 15-apr-17  
     
Ton Heesakkers Rhythm Impact 50,5
Bart Sommers St. Cecilia Sint Anhonis 40
Stef Hagens Echo der Bergen Eerde 46
     
Bouwstenen 1-apr-17  
     
Stan van Geene Echo der Peel    Venhorst 45
Martijn van Rooij Echo der Peel    Venhorst 44,5
Stef Vahl St. Cecilia Sint Anhonis 45,5
Renske Peters St. Marcellus Odiliapeel 45,5
Pelle Kremers St. Marcellus Odiliapeel 42
Sam Mezenberg St. Lambertus Nistelrode 52,5
Joep van Nuland St. Lambertus Nistelrode 51
     
Bouwstenen 18-mrt-17  
     
Luuk Janssen Amicitia Langenboom 44
Floris Meeussen Fanfare Wilhelmina Groesbeek 49
     
A examen kl. Trom 18-mrt-17  
     
Daan Arts St. Cecilia Sint-Anthonis 47,5
     
Bouwstenen 18-feb-17  
     
Bart van de Loo St. Willibrord Esch 37
     
B examen kl. Trom 18-feb-17  
     
Wout van Gogh Fanfare Aurora Heesch 45
     
Bouwstenen 4-feb-17  
     
Tim Sommers St. Cecilia Sint Anthonis 48
     
A examen kl. Trom 4-feb-17  
     
  St. Marcellus Odiliapeel 47
     
A examen kl. Trom 14-jan-17  
     
Luka Vlek Amicitia Langenboom 43,5

Bouwstenen 17-dec-16  
     
Derk van Loon Fanfare Wilhelmina Groesbeek 45,5
     
Bouwstenen 3-dec-16  
     
Bas Timmers Echo der Peel 38
Brent Vollenberg Amicitia Langenboom 47
Luc Brugmans St. Cecilia Zijtaart 50
Meike Adriaans St. Cecilia Zijtaart 47
Joost van Gorkum St. Cecilia Zijtaart 44
Tim Klok De Eendracht Uden 47,5
Hugo de Nooij Fanfare Wilhelmina Groesbeek 52,5
     
A examen kl. Trom 3-dec-16  
     
Stan Lintsen De Eendracht Uden 42,5
Giel Kerkhof De Eendracht Uden 37,5
     
C examen kl. Trom 19-nov-16  
     
Gij Kolkman Veldhovens Muziekcorps 42,5
     
A examen kl. Trom 5-11-2016  
     
Christian Baas PHEV Son en Breugel 38
     
C examen kl. Trom 5-11-2016  
     
Bjorn La Haye Drumfanfare Amantius 55,5
     
Bouwstenen 18-jul-16  
     
Freek Hubers Union Nuland 51
Luc van Os Union Nuland 45,5
Jorg Maas Union Nuland 56,5
     
B examen kl. Trom 18-jul-16  
     
Bart Krijnen Union Nuland 47,5
Giel Saveljouls Union Nuland 43,5
     
D examen kl. Trom 17-jul-16  
     
Paul van Lokven St. Willibrord Heeswijk 49
     

Bouwstenen 16-jul-16  
     
Irma van Loon Veldhovens Muziekkorps 49
Luuk van Asseldonk St. Cecilia Zijtaart 53,5
Estee van Driel St. Willibrord Heeswijk 51
Pien Rutten St. Willibrord Heeswijk 52
Giel van de Velden St. Willibrord Heeswijk 47
Sil van Menzel St. Willibrord Heeswijk 47
Pim Lucius St. Willibrord Heeswijk 48,5
     
A examen kl. Trom 16-jul-16  
     
Luuk van Sambeek St. Cecilia Sint Anthonis 44,5
Mike Barten St. Cecilia Sint Anthonis 45,5
Daan Derks St. Cecilia Sint Anthonis 46,5
Sanne Broeksteeg PAAA Megen 43
Marc de Rijck EMM Boekel 46,5
Bob Dapperens EMM Boekel 44
Rowan Herwig Echo der Bergen Eerde 46
Daan van den Heuvel Wilhelmina Den Dungen 43
Gijs Rijken Wilhelmina Den Dungen 44,5
     
B examen kl. Trom 16-jul-16  
     
Ties Bogers Veldhovens Muziekkorps 53
John Sengers Riethovens Muziekcorps 51,5
Don Wolters Fanfare Wilhelmina Groesbeek 51
     
C examen kl. Trom 16-jul-16  
     
Gijs Penninx EMM Boekel 48
     
   
     
Bouwstenen 5-jul-16  
     
Connor Hillebregt Odio Vinkel 46
Kento Ketelaars Odio Vinkel 52
Ramon Blom Odio Vinkel 51
     
B examen kl. Trom 5-jul-16  
     
Koen Langenhuizen Odio Vinkel 44,5
     
Bouwstenen 7-jul-16  
     
Ton Heesakkers Rhythm Impact 51,5
     
A examen kl. Trom 7-jul-16  
     
Carl Pelders St. Servaes Dinther 44
     
B examen kl. Trom 7-jul-16  
     
Floor Veltman TOG Berlicum 44,5
     
Bouwstenen 9-jul-16  
     
Daan Gijselman St. Cecilia Rosmalen 48
Luca Heesakkers St. Cecilia Rosmalen 48
     
A examen kl. Trom 9-jul-16  
     
Mees Heijnsdijk PHEV Son en Breugel 47,5
Joeri van de Ven PHEV Son en Breugel 46,5
Jens van der Linden PHEV Son en Breugel 46,5
Bram den Ouden PHEV Son en Breugel 48
     
B examen kl. Trom 9-jul-16  
     
Luuk Suijs St. Cecilia Rosmalen 49
Jippe van der Heijden St. Cecilia Rosmalen 48
Marleen Westerveld St. Cecilia Rosmalen 50
     
C examen kl. Trom 9-jul-16  
     
Jeroen Suijs St. Cecilia Rosmalen 46
     
Bouwstenen 2-jul-16  
     
Daan van Oirschot St. Willibrord Esch 41,5
Yuri Kleks Echo der Bergen Eerde 45
Sjoerd van de Vandenoort EMM Boekel 41,5
Jorn van den Boomen EMM Boekel 40
Collin Rijkers  Eendracht Uden 49,5
     
A examen Mallets 2-jul-16  
     
Joep Heessels St. Michael  St.Michielsgestel 48,5
     
A examen kl. Trom 2-jul-16  
     
Roan Martens St. Willibrord Esch 46,5
Stef Kempers St. Willibrord Esch 47
Lars Kanters OBK Erp 46
Stijn Jans OBK Erp 46
Koen van den Elzen EMM Boekel 49
     
B examen kl. Trom 2-jul-16  
     
Bart Sennema Orthense Harmonie 49
Luuk Kempers St. Willibrord Esch 45,5
Mike van der Burg Fanfare Hartog Oss 52,5
     
C examen kl. Trom 2-jul-16  
     
Bartje Kurstjens St. Willibrord Esch 47,5

Bouwstenen 25-jun-16  
     
Giel van de Rakt St. Lambertus Nistelrode 46,5
     
A examen Mallets
 
   
Jan Wijgerse WIK Geffen 55
Alex van Herwijnen KHSC Kerkdriel 49
     
A examen kl. Trom 25-jun-16  
     
Geert vd Sluis Pr. Juliana Rossum 44
Sanne Peters Pr. Juliana Rossum 44
Roel den Hoet Pr. Juliana Rossum 58,5
Joel de Groot Pr. Juliana Rossum 45,5
Siem van Beusekom Ons Genoegen St Hubert 37
Jimmy van Haren Ons Genoegen St Hubert 37
Noud Spierings St. Rochus Rijkevoort 41
Sam Halmans de Eendracht Uden 41
Ruben de Gier Echo der Bergen Eerde 42,5
     
B examen kl. Trom 25-jun-16  
     
Stan Verhoeven Ons Genoegen St Hubert 45
Dominic van Herwijnen KHSC Kerkdriel 46,5
     
C examen kl. Trom 25-jun-16  
     
Rob Nuijen Amicitia Mill 48
     
Bouwstenen 28-mei-16  
     
Hendrik Gerrits St. Cecilia Sint Anthonis  49,5
Paul Kamps Fanfare Wilhelmina Groesbeek 45,5
Guus Kersten  Fanfare Wilhelmina Groesbeek 48,5
Petter de Vocht De Eendracht Uden 39,5
     
A examen kl. Trom 28-mei-16  
     
Willem Peters St. Cecilia Sint Anthonis  44
Mees Koenen St. Cecilia Sint Anthonis  49
Thomas de Jong St. Cecilia Sint Anthonis  49,5
Leon Wouters Riethovens Muziekcorps 45
Jerke de Kort Riethovens Muziekcorps 39,5
Harm Tholen Riethovens Muziekcorps 41,5
Luuk Jansen Veldhovens Muziekkorps 52,5
Rowan Geurts Veldhovens Muziekkorps 42
Stefan Habraken Veldhovens Muziekkorps 45
     
B examen kl. Trom 28-mei-16  
     
Rik van Herk Riethovens Muziekcorps 50
     
C examen kl. Trom 28-mei-16  
     
Gijs Kolkman Veldhovens Muziekkorps Her ex.
     
D examen kl. Trom 29-mei-16  
     
Giel Verstraten EMM Boekel 49,5
     
A examen kl. Trom 16-apr-16  
     
Bart van den broek EMM Boekel 46
Beerend Klomp EMM Boekel 49
Job van der Wal De Volharding Kerkwijk 47,5
Stijn van Grinsven Wilhelmina Den Dungen 45
Roel van Veenendaal Echo der Bergen Eerde 45,5
     
Bouwstenen 19-mrt-16  
     
Corne van Verseveld de Volharding 43
Sjoerd van der Linden Fanfare St. Cecilia Zijtaart 44,5
Yani van Elderen Pr. Juliana Moergestel 45,5
     
A examen kl. Trom 19-mrt-16  
     
Thijs Pouwels St. Servaes Dinther 45,5
Raymon Aaij St. Lambertus Nistelrode 39,5
     
C examen kl. Trom 19-mrt-16  
     
Bart Pouwels St. Servaes Dinther 46,5
Menno Pennings St. Lambertus Nistelrode 45,5
     
Bouwstenen 27-feb-16  
     
Tibbe van Kempen PAAA Megen 49
Sil Wegh Fanfare Wilhelmina Groesbeek 48,5
Niels van den Broek Riethovens Muziekcorps 48
Kamiel de Jager St. Marcelus Odiliapeel 43,5
Yermo Maas Riethovens Muziekcorps 43,5
Niels Lamers St. Marcelus Odiliapeel 46
Eric van Gemert Veldhovens Muziekkorps 50
Marc Jansen Veldhovens Muziekkorps 46,5
Jesper Struijk de Volharding Kerkwijk 47,5
     
A examen kl. Trom 27-feb-16  
     
Twan van Dijk St. Marcelus Odiliapeel 43
Ralf de Wit Riethovens Muziekcorps 44
Bram Vlassak Riethovens Muziekcorps 50
Rens Rieswijk Riethovens Muziekcorps 46
     
Bouwstenen 9-jan-16  
     
Niek van de Vorst TOG Berlicum 51
Ayla van der Ven Fanfare Echo der Peel 47
Job van der Ven Fanfare Echo der Peel 48
Danny van Rooij Fanfare Echo der Peel 46,5
Sem Donders De Eendracht Uden 47,5
Bas van Lankvelt St. Cecilea Zijtaart 47
     
A examen kl. Trom 9-jan-16  
     
Mirte Vos St. Servaes Dinther 46
Angelique Mirande De Eendracht Uden 49
     
B examen kl. Trom 9-jan-16  
     
Nikki Vos St. Servaes Dinther 44
     
C examen kl. Trom 9-jan-16  
     
Bart Hoefnagels Harmonie Pr. Juliana Moergestel 47,5
     
Bouwstenen 12-dec-15  
     
Teun Schouten St. Willibrord Heeswijk 47
Tijn Dobbelsteen St. Willibrord Heeswijk 48
Jorg Loeffen St. Willibrord Heeswijk 51
Marit Hoevenaars St. Servaes Dinther 51
Petra van der Ros Veldhovens Muziekkorps 47,5
Job Spanjers PAAA Megen 49
Lars Spanjers PAAA Megen 49
Minou Damwijk Wilhelmina Den Dungen 43
     
A examen Mallets 12-dec-15  
     
Brechtje van den Heuvel TOG Berlicum 49,5
     
A examen kl. Trom 12-dec-15  
     
Luc de Wit Beat - it Veghel 43
Nick Kruijsen De Eendracht Uden 46
Sil van Bommel EMM Boekel 46
     
B examen kl. Trom 12-dec-15  
     
Ton Meulemans St. Servaes Dinther 45
Michel van de Looy Veldhovens Muziekkorps 50
Marieke van den Broek EMM Boekel 45,5
     
Bouwstenen 21-nov-15  
     
lucas Ploegmakers Odio Vinkel 47,5
Sven van Breugel Echo der Bergen Eerde 44
Tijs Cillessen Fanfare Wilhelmina Groesbeek 52
Stef Roelofs Fanfare Wilhelmina Groesbeek 48
Jurian Hesen Veldhovens Muziekkorps 46
Storm Kaandorp Veldhovens Muziekkorps 48
Luuk van Lierop Veldhovens Muziekkorps 48
Mart Paulus Veldhovens Muziekkorps 49,5
     
A examen kl. Trom 21-nov-15  
     
Nick Pennings St. Marcelus Odiliapeel 49
Marijn Spierings St. Cecilia Rosmalen 46
     
B examen kl. Trom 21-nov-15  
     
Luuk Verbeij Odio Vinkel 47
     
C examen kl. Trom 21-nov-15  
     
Pim Hendriks St. Cecilia St Anthonis 40
     
Bouwstenen 24-okt-15  
     
Luka Vlek Amicitia Langenboom 42
Daan Arts St. Cecilia St Anthonis 51
Stef Hagens Echo der Bergen Eerde 48
Mitch Dorst St. Cecilia Rosmalen 48
Raymond Verhallen Odio Vinkel 43
Auke Jaegers Odio Vinkel 47,5
Rion Meulenbroek St. Servaes Dinther 50
     
A examen kl. Trom 24-okt-15  
     
Bas van Toorn St. Cecilia Rosmalen 49,5
Jasper Smits Odio Vinkel 44
Jelle Kuiters St. Michael  St.Michielsgestel 50
Stan Verhoeven Ons Genoegen St. Hubert 47,5
Tijn van der Cruijsen Amicitia Langenboom 46
     
B examen kl. Trom 24-okt-15  
     
Serge Lobee Rhythm Impact 42
     
D examen Mallets 26-aug-15  
     
Sam de Blank Fanfare St. Lambertus Lith 56,5

Bouwstenen 11-jul-15  
     
Alwin Broers St. Cecilia Zijtaart 48,5
Stan Hanegraaf Odio Vinkel 41,5
     
A examen kl. Trom 11-jul-15  
     
Suus van Gogh Aurora Heesch 42
Willem Megens Aurora Heesch 42,5
Tymo Arts St. Cecilia St Anthonis 46
Huub Driessen St. Cecilia St Anthonis 49,5
Olaf Kleijnen St. Cecilia St Anthonis 47,5
Lars op 't Hoog Harmonie Pr. Juliana Moergestel 45,5
John Sengers Riethovens Muziekcorps 52,5
     
B examen kl. Trom 11-jul-15  
     
Noud van den Heuvel Harmonie TOG Berlicum 49
Rens Blokx Harmonie TOG Berlicum 50
Hidde van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 43
     
Bouwstenen 4-jul-15  
     
Gijs Boeijen St. Willibrord Heeswijk 48,5
Stijn van Uden St. Cecilia Zijtaart 50,5
Annelie Zoete St. Cecilia Zijtaart 53,5
Gijs Willemse Muziekver. Hartog Oss 49,5
Thomas Jansen P.A.a.A. Megen 49,5
     
A examen kl. Trom 4-jul-15  
     
Luuk Blok St. Servaes Dinther 44
Valentijn Timmers St. Lambertus Nistelrode 42,5
Robin van den Berg St. Lambertus Nistelrode 40,5
Raymon Aaij St. Lambertus Nistelrode Her ex.
Bart Sennema Orthense Harmonie Den Bosch 47
     
B examen kl. Trom 4-jul-15  
     
Jonas Strik St. Willibrord Heeswijk 48
Stijn van Helvoort St. Willibrord Heeswijk 44
Willem van Empel St. Willibrord Heeswijk 46
Bram van den Berg St. Willibrord Heeswijk 49,5
Tjeu Dortmans St. Willibrord Heeswijk 50
Diego van Driel St. Willibrord Heeswijk 53
Paul Nelissen St. Lambertus Nistelrode 45
Erik Voss St. Lambertus Nistelrode 41,5
Teun Ketelaars Echo der Bergen Eerde 48
Stan van Dixhoorn St. Marcelus Odiliapeel 49
Duco van de Weijer PHEV Son en Breugel 48
     
C examen kl. Trom 4-jul-15  
     
Menno Pennings St. Lambertus Nistelrode Her ex.
Tim van Middegaal Echo der Bergen Eerde 47
Max van Middegaal Echo der Bergen Eerde 45
     
Bouwstenen 27-jun-15  
     
Dinand van Son Harmonie TOG Berlicum 45,5
Tom Swinkels St. Michael  St.Michielsgestel 45,5
     
A examen kl. Trom 27-jun-15  
     
Melvin Arts St. Cecilia St Anthonis 43,5
Lars Rutjes St. Cecilia St Anthonis 46
     
B examen kl. Trom 27-jun-15  
     
Luc van Alebeek St Cecilia Rosmalen 44
Stijn Heessels St. Michael  St.Michielsgestel 51
Sjors Meijer Harmonie TOG Berlicum 43
Vince Smits Harmonie TOG Berlicum 48
     
Bouwstenen 30-mei-15  
     
Joost van Bommel St. Marcellis Odiliapeel 52
Rosan Scheffers Beat-it Slagwerkopleidingen 41
Guus Kappen Harmonie TOG Berlicum 51
Gies van Veenendaal Echo der Bergen Eerde 47,5
Rick Schellekens Wilhelmina Den Dungen 45
Julius Kooijmans Wilhelmina Den Dungen 43,5
     
A examen kl. Trom 30-mei-15  
     
Hendrik Maijers St Cecilia Rosmalen 41,5
Max Visser St Cecilia Rosmalen 50
     
C examen kl. Trom 30-mei-15  
     
Jan van Oudheusden St Cecilia Rosmalen 47
Edward Morssink St Cecilia Rosmalen 50
     
D examen kl. Trom 17-5-2015  
     
Coen van de Ven Harmonie TOG Berlicum 50
     
Bouwstenen 25-4-2015  
     
Rick Gerrits St. Willibrordus Esch 46,5
     
A examen Mallets 25-4-2015  
     
Joep van Wanrooij Odio Vinkel 49,5
     
A examen kl. Trom 25-4-2015  
     
Mees Gaugler St. Willibrordus Esch 51
Luuk Kempers St. Willibrordus Esch 49
Stijn Reijbroek OBK Erp 44
Yvonne Spierings Fanfare Cromvoirt 45
     
B examen kl. Trom 25-4-2015  
     
Jesse Frunt Harmonie TOG Berlicum 48
Bouwstenen 28-mrt-15  
     
Ralf van Zoggel Harmonie TOG Berlicum 49
     
A examen kl. Trom 28-mrt-15  
     
Max Cau Rhythm Impact 50
     
A examen Mallets 28-mrt-15  
     
Simon Poot PHEV Son en Breugel 48,5
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 49,5
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 49
     
B examen kl. Trom 28-mrt-15  
     
Mike van Esch St. Willibrordus Esch 41
Bartje Kurstjens St. Willibrordus Esch 48
     
Bouwstenen 28-feb-15  
     
Tim Denissen St. Marcellis Odiliapeel 45
Nadia Verschuren Veldhovens Muziekkorps 46,5
Dave Sanders Veldhovens Muziekkorps 46,5
Jasper Sars Riethovens Muziekcorps 47,5
Jonne Veenstra Harmonie TOG Berlicum 45,5
Lucas Venrooij Harmonie TOG Berlicum 45,5
Willem Hoevenaars Harmonie TOG Berlicum 44,5
Bart Sommers Muz. Ver. St. Cecilia St. Anthonis 42
Mees van Loon Odio Vinkel 46
     
A examen kl. Trom 28-feb-15  
     
Rick van der Voort Harmonie OBK 47
Janneke van Kessel Fanfare Cromvoirt 46
     
Bouwstenen 31-jan-15  
     
Sjeng Vullers St. Cecilia Rosmalen 46
Jens van Heeswijk Echo der Bergen Eerde 46
Nils Faber St. Michael  St.Michielsgestel 45
John Sengers Riethovens Muziekcorps 54
Finn Scheper Muziekver. De Eendracht Uden 46,5
Stan Lintsen Muziekver. De Eendracht Uden 46,5
Giel Kerkhof Muziekver. De Eendracht Uden 47,5
Giel Bekkers Muziekver. De Eendracht Uden 46
Bouwstenen 10-jan-15  
     
Sem Verhoeven St. Cecilia Zijtaart 48,5
Cas van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 48
     
Bouwstenen 6-dec-14  
     
Zoë de Wit Beat-it Slagwerkopleidingen 47
     
A examen kl. Trom 6-dec-14  
     
Floor Veltman TOG Berlicum 45,5
Niels Deckers TOG Berlicum 48
     
Bouwstenen 29-nov-14  
     
Daan Derks St. Cecilia St. Anthonis 48
Willem Peters St. Cecilia St. Anthonis 48
Luuk van Sambeek St. Cecilia St. Anthonis 38
Marijn van Duijnhoven St. Cecilia St. Anthonis 40
Jan Lamers St. Cecilia St. Anthonis 43
Mees Koenen St. Cecilia St. Anthonis 45,5
Thomas de Jong St. Cecilia St. Anthonis 42,5
Sam Halmans De Eendracht Uden 47
Quinten Zachariassa Wilhelmina Den Dungen 44,5
Ruben de Gier Echo der Bergen Eerde 48,5
     
A examen kl. Trom 29-nov-14  
     
Hein Vehallen St. Willibrord Heeswijk 55
Dennis Schakenraad St. Willibrord Heeswijk 42,5
Joep de Kock St. Willibrord Heeswijk 45,5
Tijn Pennings OBK Erp 32
     
B examen kl. Trom 29-nov-14  
     
Mike vd Slikken St. Willibrord Heeswijk 47
Tim vd Pas St. Willibrord Heeswijk 47
Jens Verhoeven St. Willibrord Heeswijk 45,5
Stijn Verhoeven St. Willibrord Heeswijk 49
Niels van Dinter OBK Erp 43,5
     
D examen kl. Trom 29-nov-14  
     
Tom van Zutphen St. Willibrord Heeswijk 50,5
Maartje van Zutphen St. Willibrord Heeswijk 52
     
A examen kl. Trom 18-okt-14  
     
Stijn van Berkel Echo der Bergen Eerde 46,5 

Bouwstenen 27-sep-14  
     
Gijs Rijken Wilhelmina Den Dungen 45
Luuk Jansen Veldhovens Muziekcorps 54
Job Wijgergangs St. Servaes Dinther 43
     
A examen kl. Trom 27-sep-14  
     
Bram Pelders Union Nuland 38,5
Arrat van Collie TOG Berlicum 42,5
     
B examen kl. Trom 27-sep-14  
     
Kevin Adriaans Aurora Heesch 47
     
     
     
Bouwstenen 5-jul-14  
     
Mike Barten St. Cecilia st. Anthonis 46
Nick Kruijsen De Eendracht Uden 49
Siebe Klaasen EMM Boekel 44,5
Bob Dapperens EMM Boekel 49,5
Marc de Rijck EMM Boekel 50,5
Gijs Hendriksen St. Michael  St.Michielsgestel 45
Jim Mosink St. Michael  St.Michielsgestel 46,5
Lars Nijrolder St. Michael  St.Michielsgestel 49
Gieske Gelsing Per Adua ad Astra Megen 51
Siem Zadelhoff Fanfare Hartog Oss 48,5
Femke van Dijk Fanfare Hartog Oss 46
Jochem Bruurs Pr. Juliana Moergestel 44
Tijn Fonken Pr. Juliana Moergestel 46,5
Daan van den Heuvel Wilhelmina Den Dungen 47,5
Angelique Mirande Beat-it Slagwerkopl. 50
Lindsey Jansen St. Marcellus Odiliapeel 48
Laura van Lankvelt St. Servaes Dinther 45,5
     
A examen kl. Trom 5-jul-14  
     
Osio Das Riethovens Muziekcorps 40,5
Rik van Herk Riethovens Muziekcorps 50,5
Roy vd Putte Riethovens Muziekcorps 45
Sanne van den Boom St. Servaes Dinther 43,5
Luc van de Akker OBK Erp 45
Niels Strating Beat-it Slagwerkopl. 43,5
Lex Strating Beat-it Slagwerkopl. 46
Guus van de Ven Fanfare Hartog Oss 44,5
Bart van Suijlekom Veldhovens Muziekcorps 42
     
B examen kl. Trom 5-jul-14  
     
Roy van Nuland OBK Erp 43,5
Ruud Korsten Union Nuland 46
Carmen van Alebeek St Cecilia Rosmalen 49,5
     
Bouwstenen 28-jun-14  
     
Nora Nederpelt St. Michael  St.Michielsgestel 50
Stijn Jans OBK Erp 47,5
     
A examen kl. Trom 28-jun-14  
     
Pepijn van Schaijk OBK Erp 44,5
Guus van Berloo OBK Erp 44
Bram van der Linden St. Cecilia Zijtaart 47
Kevin van Bommel St. Michael  St.Michielsgestel 42
Willem Donkers St. Marcellus Odiliapeel 47
Tjeu van Boxtel EMM Boekel 46,5
Maikel van Hees EMM Boekel 44
     
B examen kl. Trom 28-jun-14  
     
Stef van Hulst St. Michael  St.Michielsgestel 46,5
Remco verbij Odio Vinkel 49
Paul van Rooij  EMM Boekel 47,5
Sjuul van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 42,5
     
C examen kl. Trom 28-jun-14  
     
Joep van den Elzen EMM Boekel 40,5
     
Bouwstenen 7-jun-14  
     
Jochem van Alebeek St. Michael  St.Michielsgestel 44,5
Diek Waayers St. Michael  St.Michielsgestel 47
Stijn van Grinsven Wilhelmina Den Dungen 45
     
A examen kl. Trom 7-jun-14  
     
Koen Langenhuizen Odio Vinkel 44
Juul Hoezen TOG Berlicum 43,5
Sjors Meijer TOG Berlicum 45,5
Tijn LaVos Fanfare Hartog Oss 39
Mike van dr Burg Fanfare Hartog Oss 52
     
B examen kl. Trom 7-jun-14  
     
Hielke Boers St. Michael  St.Michielsgestel 43
Gijs Penninx EMM Boekel 48,5
Josine de Leeuw v. Weenen Union Nuland 41
     
D examen kl. Trom 25-mei-14  
     
Mike van Santvoort Odio Vinkel 51
Joep van Wanrooij Odio Vinkel 49
     
Bouwstenen 19-apr-14  
     
Simon van Boxtel St. Marcellus Odiliapeel 45,5
Rowan Herwig Echo der Bergen Eerde 47
Roel van Veenendaal Echo der Bergen Eerde 44,5
Olaf de Kleijnen Muz. Ver. St. Cecilia 50
Jelle Kuitert St. Michael  St.Michielsgestel 50,5
     
A examen kl. Trom 19-apr-14  
     
Ties Bogers Muziekkorps Veldhoven 49,5
Jeanette Damen St Servaes Dinther 44,5
Levi Damen St Servaes Dinther 42,5
Desly Verstappen Odio Vinkel 42,5
Ingo Verstappen Odio Vinkel 42,4
 Bart Krijnen  Union Nuland 47 
D examen kl. Trom 6-apr-14  
     
Bart van de Moosdijk Odio Vinkel 48
     
     
Bouwstenen 29-mrt-14  
     
Samuel Lammers St. Michael  St.Michielsgestel 47
Stijn van den Berg Beat-it Slw. Opl. Veghel 43,5
Teun van Dijk Harmonie St. Marcellus Odiliapeel 45
     
A examen kl. Trom 29-mrt-14  
     
Giel Savelkouls Union Nuland 44
Wout van Goch Aurora Heesch 46,5
     
     
Bouwstenen 8-mrt-14  
     
Teun Wagemans St. Willibrordus Esch 42
Renske Wagemans St. Willibrordus Esch 45
     
Bouwstenen 22-feb-14  
     
Tymo Arts St Cecilia St. Anthonis 51,5
Huub Driessen St Cecilia St. Anthonis 51,5
Sanne Broeksteeg Per Adua ad Astra Megen 46,5
Stefan Habraken Muziekkorps Veldhoven 46
Janneke van Kessel Fanfare Cromvoirt 49
Yvonne Spierings-Seegers Fanfare Cromvoirt 50,5
Ard Kuijken Harmonie korps Riethoven 48
Larsa Op't Hoog Harmonie Pr. Juliana Moergestel 50,5
Luc de Wit Beat-it Slw. Opl. Veghel 45
     
A examen kl. Trom 22-feb-14  
     
Thomas Elsman St. Michael  St.Michielsgestel 39
Jippe van der Heiden St Cecilia Rosmalen 46,5
     
B examen Pauken 22-feb-14  
     
Monique van Wetten St. Willibrordus Esch 46
     
Bouwstenen 25-jan-14  
     
Beerend Klomp EMM Boekel 48,5
Thijs Pouwels St Servaes Dinther 48
Rowan Geurts Muziekkorps Veldhoven 47
     
A examen kl. Trom 25-jan-14  
     
Luuk Suijs St Cecilia Rosmalen 45
Wout Coelen St Cecilia Rosmalen 44,5
Marleen Westerveld St Cecilia Rosmalen 45
Ton Meulemans St Servaes Dinther 50
     
A examen kl. Trom 14-dec-13  
     
Luuk van den Hanenberg TOG Berlicum 47
Noud van den Heuvel TOG Berlicum 51,5
Rens Blokx TOG Berlicum 52,5
 Luuk Verbij Odio Vinkel 43
     
B examen mallets 14-dec-13  
     
Bart van Aarle St Servaes Dinther 30
     
Bouwstenen 30-nov-13  
     
Nick Hermans St Servaes Dinther 46
Carl Pelders St Servaes Dinther 43
Niels Hoffland Harmonie de Eendracht Uden 46,5
Nick Pennings Harmonie St. Marcellus Odiliapeel 52,5
Stefan van Wijk St. Willibrordus Esch 44
Irene van de Struijk St. Willibrordus Esch 41,5
Stef Kempers St. Willibrordus Esch 47
Luuk Kempers St. Willibrordus Esch 46,5
Giel Kerkhof Odio Vinkel 48
Koen van der Elzen EMM Boekel 50
     
A examen kl. Trom 30-nov-13  
     
Nikki Vos St Servaes Dinther 45
     
Bouwstenen 26-okt-13  
     
Joep Achten St. Michael  St.Michielsgestel 47
Max Visser St Cecilia Rosmalen 50,5
Bas aan den Toorn St Cecilia Rosmalen 50,5
Marcos  de Inda Dani St Cecilia Rosmalen 47
Dorus Jaspers TOG Berlicum 46,5
Roan Martens St. Willibrordus Esch 49
Niek Ploegmakers Odio Vinkel 44
     
D examen Mallets 28-sep-13  
     
Martijn van Trooyen Wilhelmina  Buurmalsen 52
     
D examen Pauken 28-sep-13  
     
Martijn van Trooyen Wilhelmina  Buurmalsen 52,5
     
Naam: Vereniging:  
Bouwstenen 29-jun-13  
     
Sil van Bommel EMM Boekel 48
Roy van den Putte RHC Riethoven 50
Niels Strating Beat-it 48
Lex Strting Beat-it 49
Luuk Blok St Servaes Dinther 45,5
     
A examen kl. Trom 29-jun-13  
     
Lars Steenbekkers Fanfare Alem 52,5
Jesse Frunt TOG Berlicum 44
Duco van de Weijer PHEV Son en Breugel 43,5
Bram Steijger St Cecilia Rosmalen 44,5
Paul van de Boom  Harmonie OBK  Erp  29,5
B examen kl. Trom 29-jun-13  
     
Roel Pennings Odio Vinkel 47,5
Max van Middegaal Echo der Bergen Eerde 47
Julian van Thiel Echo der Bergen Eerde 38,5
Gijs Kolkman Muziekkorps Veldhoven 44
Sam Schalkwijk PHEV Son en Breugel 40,5
     
C examen kl. Trom 29-jun-13  
     
Desie Verhoeven St Servaes Dinther 37,5
Thomas van der Ven St Servaes Dinther 44,5
Giel Verstraten EMM Boekel 54
     
C examen Mallets 29-jun-13  
     
Stephan van Driel Fanfare Aurora Heesch 46,5
     
Naam: Vereniging:  
Bouwstenen 1-jun-13  
     
Hidde van Dijk St Cecilia Rosmalen 48
Marijn Spierings St Cecilia Rosmalen 45,5
Bram Vlassak RHC Riethoven 45
Ralf de Wit RHC Riethoven 47
     
A examen kl. Trom 1-jun-13  
     
Stijn Hessels St. Michael  St.Michielsgestel 46,5
Lars Hamelijnck PHEV Son en Breugel 48
Serge Lobee Pr. Hendrik Aalst 49
     
B examen kl. Trom 1-jun-13  
     
Jim Eijkemans St. Michael  St.Michielsgestel 42,5
Timo van Hout St Servaes Dinther 41
     
Bouwstenen 25-mei-13  
     
Harm Tholen RHC Riethoven 46,5
Osio Das RHC Riethoven 47,5
Remco Wouters RHC Riethoven 42
Jerke de Kort RHC Riethoven 42
Rik van Herk RHC Riethoven 50
Leon Wouters RHC Riethoven 46
Rens Rieswijk RHC Riethoven 45
Twan van Dijk St. Marcellis Odiliapeel 42,5
     
A examen kl. Trom 25-mei-13  
     
Luc van Alebeek St Cecilia Rosmalen 50
Stan van Dixhoorn St. Marcellis Odiliapeel 50,5
     
B examen kl. Trom 25-mei-13  
     
Tim van Middegaal Echo der Bergen Eerde 44,5
Ruud Steenbakkers Echo der Bergen Eerde 51
Arthur Bot St. Michael  St.Michielsgestel 44
Bouwstenen 6-apr-13  
     
Esmee van Geffen Rhythm Impact 48,5
     
A examen kl. Trom 6-apr-13  
     
Vince Smits TOG Berlicum 46,5
Sil Kwaspen TOG Berlicum 43,5
     
B examen Kl. Trom 6-apr-13  
     
Rik van de Steen PHEV Son en Breugel 41,5
Kevin van de Gevel PHEV Son en Breugel 42,5
     
C examen Mallets
6-apr-13
 
     
Sam de Blank Fanfare St. Lambertus Lith 54
     
Bouwsteen examen 30-mrt-13  
     
Bart van den Broek  Harmonie EMM  Boekel 43,5
Nick van Grinsven St. Michael  St.Michielsgestel 50,5
Floor Veltman TOG Berlicum 50,5
Elroy van de Ven St Servaes Dinther 49
     
A examen kl. Trom 30-mrt-13  
     
Jessie Falkenburg St Cecilia Rosmalen 43
Patrick vd Gevel PHEV Son en Breugel 42,5
Bram Frenken PHEV Son en Breugel 45,5
Bouwsteen examen 2-feb-2013  
     
Jasper Smits Odio Vinkel 47,5
Bram vd Linden Fanfare St Cecilia   Zijtaart 51
     
Bouwstenen 26-jan-13  
     
Maikel van Hees Harmonie EMM Boekel  48,5
     
A examen kl. Trom 26-jan-13  
     
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 45
Jolanda Slegtenhorst Fanfare Hartog Oss 45
     
A examen Mallets 26-jan-13  
     
Loes van Rijswijk PHEV Son en Breugel 47,5
     
B examen Kl. Trom 26-jan-13  
     
Cas de Visser PHEV Son en Breugel 43
Sjors Luijben PHEV Son en Breugel 43
Bob Mooren Harmonie KVA Oss 47
Jeroen Suijs St Cecilia Rosmalen 48
Niels van den Elzen Harmonie OBK Erp 43,5
     
C examen kl. Trom 26-jan-13  
     
Ruud vd Valk Harmonie OBK Erp 51,5
     
Bouwstenen 24-nov-12  
     
Senna van Lieshout Echo der Bergen Eerde 46,5
Tim Coppelman Echo der Bergen Eerde 44
Bart Suijlekom Muziekkorps Veldhoven 41
     
     
Bouwstenen 1-dec-12  
     
Sjors Meijer TOG Berlicum 45,5
Niels Deckers TOG Berlicum 47
Bart Krijnen Union Nuland 47,5
     
A examen kl. Trom 1-dec-12  
     
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 47
Remco Verbij Odio Vinkel 45,5
     
A examen  Pauken 1-dec-12  
     
Monique van Wetten St. Willibrordus Esch 47
     
B examen kl. Trom 1-dec-12  
     
Simon Poot PHEV Son en Breugel 48,5
Sander Wiersema PHEV Son en Breugel 53
Jan van Oudheusden St Cecilia Rosmalen 40,5
     
C examen kl. Trom 1-dec-12  
     
Coen van de Ven TOG Berlicum 45,5
     
Naam: Vereniging:  
     
Bouwstenen 29-sep-12  
     
Jelte van Aarle Echo der Bergen Eerde 41
Stijn van Berkel Echo der Bergen Eerde 47,5
Ties Bogers Muziekkorps Veldhoven 49
Luuk Verbij Odio Vinkel 48
Thieu van Boxtel  EMM Boekel 48
Sjoerd van Kessel  TOG  Berlicum 48
     
Bouwstenen 27-okt-12  
     
Thomas Elsman St. Michael  St.Michielsgestel 41
Willem Donkers Odiliapeel 47,5
     
A examen kl.trom 27-okt-12  
     
Merlijn v Linden St. Cecilia  Rosmalen 41,5
Carmen van Alebeek St. Cecilia  Rosmalen 47,5
     
B examen kl.trom 27-okt-12  
     
Edward Morssink St. Cecilia  Rosmalen 48
Tim Thelissen St. Cecilia  Rosmalen 41,5
     
     
D examen Pauken 8-dec-12  
     
Leon Verhoeven KVA   Oss 44,5
     
     
     
     
     
     
     

 

Partners
drumleskado.nl

unisono.nl