{title}

Uitslagen Theorie examens 9 juni 2018

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee  
         
A examen Kl. Trom        
Lars van Hoenselaar Muziekver. Excelsior Oploo 6,4 7  
Harm Teunissen Muziekver. Excelsior Oploo 9,7 10  
Gijs van Lankvelt St Cecilia Zijtaart 7,7 6,5  
Sjoerd van der Linden St Cecilia Zijtaart 8,5 7,5  
Luuk Menting St Cecilia Schijndel 9,3 10  
Rick van de  Wetering St Cecilia Schijndel 9,5 7,5  
Sam Mezenberg  St Lambertus Nistelrode 9,2 8,5  
Joep van Nuland St Lambertus Nistelrode 9,3 8  
Jelle Vissers Zeelandia Zeeland 7,7 6,5  
Sake Velthuis Zeelandia Zeeland 9,7 10  
Luuk Janssen Amicitia Langenboom 8,3 7,5  
Brent Vollenberg Amicitia Langenboom 10 10  
Niels Megens St Willibrord Heeswijk 6,7 6  
Carlijn de Graaf RHC Riethoven 9,7 7,5  
Yvonne Ykema Stadsharm. OBK Overlangel 10 10  
Jurian Hesen Veldhovens MC 9,2 8  
Renske van Drunen Juliana Rossum 5,6 7  
Renske Peters St Marcellus Odiliapeel 9,2 8,5  
Stef Vahl St Cecilia Sint Anthonis 9,8 8,5  
         
A examen Mallets     Ritm. + melodisch  
Martijn van de Ven ODIO Vinkel 9,6 9  
         
B examen Kl. Trom        
Rens Rieswijk RHC Riethoven 8,3 6,5  
Ralf de Wit RHC Riethoven 8,1 5,8  
Bram Vlassak RHC Riethoven 9,5 9,2  
Maik Teunissen  Excelsior Oploo 9,4 8,5  
Jurre Deenen Excelsior Oploo 8,5 7  
Joel de Groot Juliana Rossum 6,7 4 Her ex.
Sanne Peters Juliana Rossum 6,3 4 Her ex.
Tymo Arts St Cecilia Sint Anthonis 8,1 7,5  
Sam Halmans De Eendracht Uden 7,9 7,5  
Nina Oberye Amicitia Langenboom 9,4 9,2  
Joep de Kock St Willibrord Heeswijk 8,5 8,5  
Valentijn Timmers St Lambertus Nistelrode 7,5 7,5  
Karsten Goyaarts St Cecillia Schijndel 9,2 9,5  
Suus van Gogh Aurora Heesch 8,4 8  
Troy Dijsselbloem MixurevMusic Rijkvoort 8,7 6,7  
         
B examen Mallets     Ritm. + melodisch  
Jonas Strik  St Willibrord Heeswijk 9,5 9  
Stijn Verhoeven St Willibrord Heeswijk 9,5 10  
         
C examen Kl. Trom        
Paul Nelissen St Lambertus Nistelrode 8,1 9,2  
Teun Visser St Lambertus Nistelrode 7 3 Her ex.
Erik Voss  St Lambertus Nistelrode 9,1 6  
Wouter Seip St Lambertus Nistelrode 9 8,5  
Marc Lucius St Willibrord Heeswijk 7,1 9,8  
Tim van de Pas St Willibrord Heeswijk 8,7 7,5  
Ties Bogers Veldhovens MC 8,5 9,2  
Roy van den Putte RMC Riethoven 9,6 8,5  
         
D examen Kl. Trom        
Menno Pennings St Lambertus Nistelrode 8,5 8,5  
Raoul van de Ven St Lambertus Nistelrode 6,7 9,2  
         

Uitslagen Theorie examens 14 april 2018

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee  
         
A examen Kl. Trom        
Yani van Elderen Juliana Moergestel 8,3 10  
Yuri Klerks Echo der Bergen Eerde 9,5 7  
Bart Michiels Muziekver. Excelsior Oploo 8,8 7,5  
         
A examen Mallets     Ritm. + melodisch  
Caroline Reitsma Harmonie Glorieux 9,5 10  
         
B examen Kl. Trom        
Roan Martens St. Willibrordus Esch 9 9  
Tijn Woppenkamp Amantius Den Bosch 7,7 5,5  
         
C examen Kl. Trom        
Vince Smits Muziekver. TOG Berlicum 8,7 6  
Thijs-Jan Guelen Unitas et Fidelitas  Gennip 4,5 4 Her ex.
Peer van Geldrop Amantius Den Bosch 6,2 6,5  
Anthony van Zon Amantius Den Bosch 9,7 10  
John Sengers  Riethoven's Muziek Corps  9,7 9,5   

 

Uitslagen Theorie examens 10 maart 2018

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee  
         
A examen Kl. Trom        
Renske Brands Fanfare Hartog Oss 9,6 9,2  
Sjoerd vd Vondevoort Harmonie EMM Boekel 9,2 5,8  
Tim Sommers St. Cecilia Sint Anthonis 8,5 6  
Niels Lamers St. Marcellus Odiliapeel 8,5 10  
Menco van 't Westende PHEV Son en Breugel 6,9 5,5  
Jordan Linssen PHEV Son en Breugel 9,3 5,5  
         
B examen Kl. Trom        
Jelle Kuitert St. Michael St.-Michielsgestel 9,8 8,5  
Olaf de Kleijnen St. Cecilia Sint Anthonis 7,2 3,5    
Koen van den Elzen Harmonie EMM Boekel 8,5 7  
Bart van den Broek  Harmonie EMM Boekel 8,8 8  
         

Uitslagen Theorie examens 20 januari 2018

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Irma van Loon Velhovens muziek korps 8,5 8,5
       

Uitslagen Theorie examens 2 december 2017

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Meike Adriaans Fanfare St. Cecilia Zijtaart 8,7 9
Gerty vd Bosch-Habraken Fanfare St. Cecilia Zijtaart 10 9,5
Joep van Dijk OBK Erp 9,7 7
Stan Hanegraaf ODIO Vinkel 6 7
Freek Hubers Union Nuland 8,7 8,5
Collin Rijkers Harmonie de Eendracht Uden 9,1 10
Monique van Daal EMM Boekel 9,6 8,5
       
B examen Kl. Trom      
Beerend Klomp EMM Boekel 9,5 9,5
Guus van Berloo OBK Erp 6,5 7
Rick vd Voort OBK Erp 8,8 7
Marijn Spiering St. Cecilia Rosmalen 8 9,5
Bas van Toorn St. Cecilia Rosmalen 8,8 9,5
Rick van Lopik Pr. Juliana/ Concordia   Aalst 7,5 8
Jasper Smits ODIO Vinkel 8,6 7,5
Niels Deckers Harmonie TOG Berlicum 9,7 7,5
       
D examen Kl. Trom      
Edward Morssink St. Cecilia Rosmalen 7,7 10
Jan van Oudheusden St. Cecilia Rosmalen 7,3 6,5
       

Uitslagen Theorie examens 7 oktober 2017

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Guus Kappen Harmonie TOG Berlicum 8,1 9,5
Daan Gijselman St. Cecilia Rosmalen 9 10
       

Uitslagen Theorie examens 17 juni 2017

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Bijs Manders Muziekver. St.Hubertus Herpen 9 7
Kai van Rooij Muziekver. St.Hubertus Herpen 9,3 5,5
Jorg Maas Union Nuland 8,8 9,2
Luuk v Lierop  Velhovens muziek korps 9 7
Ruben van Hemert Pr. Juliana/ Concordia   Aalst 9 10
Job Spanjers P.A.A.A. Megen 8 5,5
Rick vd Wielen WIK Geffen 7,5 5
Dinand van Son Harmonie TOG Berlicum 9 10
Mitch van Dorst St. Cecilia Rosmalen 7,7 7,5
Chris Donkers PHEV Son en Breugel 7 7
Luc Brugmans St. Cecilia Zijtaart 8,9 10
Niels van den Broek Riethovens Muziekcorps 8,2 10
Marit Hoevenaars St. Servaes Dinther 9 10
Kento Ketelaars ODIO Vinkel 9,5 9,2
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Ruud Korsten Union Nuland 9,9 10
       
B examen Kl. Trom      
Roel den Hoet Fanfare Juliana Rossum 9,7 9,5
       

Uitslagen Theorie examens 13 mei 2017

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Troy Dijsselbloem Mixure Music Rijkevoort 8,8 8
Gijs Willemse Hartog Oss 7,5 6
Hendrik Gerrits St. Cecilia Sint Anthonis 9 9
Bas Melisse  PHEV Son en Breugel 9,2 7
Roos van lith PHEV Son en Breugel 8,5 8
Guus Kersten Wilhelmina Groesbeek 9 9
Paul Kamps Wilhelmina Groesbeek 8,8 9
Derk van Loon Wilhelmina Groesbeek 8,5 6,5
Sil Wegh Wilhelmina Groesbeek 8,5 9
Hugo de Nooij Wilhelmina Groesbeek 9,7 8,5
Gijs Boeyen St. Willibrord Heeswijk 7,5 6
Jorg Loeffen St. Willibrord Heeswijk 7,7 8,5
Tijn Dobbelsteen St. Willibrord Heeswijk 5,1 5,5
Giel vd Velden  St. Willibrord Heeswijk 7,2 5,5
Pien Rutten St. Willibrord Heeswijk 7,7 6,5
Teun Schouten St. Willibrord Heeswijk 6,7 5
Pim Lucius St. Willibrord Heeswijk 8,3 9,5
Estee van Driel St. Willibrord Heeswijk 9 9,8
       
B examen Kl. Trom      
Hein Verhallen St. Willibrord Heeswijk 9,8 8,5
Mats Hulsman St. Willibrord Heeswijk 8,9 9
       
B examen Mallets     Ritm. + melodisch
Simon Poot PHEV Son en Breugel 9,9  
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 9,5  
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 8,1  
       
C examen Kl. Trom      
Rik van Herk Riethovens Muziekcorps 9,1 10
       


Uitslagen Theorie examens 11 februari 2017

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Eric van Gemert Veldhovens Muziekkorps 9,9 7,5
Stef Hagens Echo der Bergen Eerde 8,9 7
Rick van Lopik Fanfare Pr. Juliana - Concordia 7,9 9,5
Rick Schellekens Wilhelmina Den Dungen 8,9 6
Niek Ploegmakers Odio Vinkel 5,5 7
Sjeng Vullers St. Cecilia Rosmalen 8,3 7,5
       
B examen Kl. Trom      
Roy vd Putte Riethovens Muziekcorps 9,7 9,5
       
C examen Kl. Trom      
Don Wolters Wilhelmina Groesbeek 9,2 10
Duco van de Weijer PHEV Son en Breugel 9,7 10
Michel van de Looij Veldhovens Muziekkorps 9,5 9,5
       
D examen Mallets      
Stephan van Driel Aurora Heesch 9,3 7
       

Uitslagen Theorie examens 10 december 2016

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Stijn van Uden Fanfare St. Cecilia Zijtaart 9,7 7
Alwin Broens Fanfare St. Cecilia Zijtaart 8,8 8
Zoe de Wit Fanfare St. Cecilia Zijtaart 8,5 6
Ton Heesakkers  Rhythm Impact Berlicum 10 9,5
Willem Hoevenaars Harmonie TOG Berlicum 9,7 8,5
Ralf van Zoggel Harmonie TOG Berlicum 9,7 9,2
Niek van de Vorst Harmonie TOG Berlicum 9,3 6
Jonne Veenstra Harmonie TOG Berlicum 9,3 10
Sem Donders Harmonie de Eendracht Uden 7,5 7
Rosan Scheffers Harmonie de Eendracht Uden 8,3 5,5
Samuel Lammers St. Michael St. Michielsgestel 9,7 9,5
Lars Nijrolder St. Michael St. Michielsgestel 9,9 9
Jim Mosink St. Michael St. Michielsgestel 10 9
Diek Waaijers St. Michael St. Michielsgestel 9,3 7,5
Marc Jansen Veldhovens Muziekkorps 9,7 10
Storm Kaandorp Veldhovens Muziekkorps 9,1 7
Nadia Verschueren Veldhovens Muziekkorps 6,1 7
Petra van der Ros Veldhovens Muziekkorps 10 10
Ayla van der Ven Echo der Peel Venhorst 9 7
Job van der Ven Echo der Peel Venhorst 8,5 8
Danny van Rooij Echo der Peel Venhorst 9,2 9
       
B examen Kl. Trom      
Max Visser St.Cecilia Rosmalen 10 7,5
       
B examen Mallets     Ritm. + melodisch
Brechtje van den Heuvel Harmonie TOG Berlicum 9,1  9,5   +   10
       
C examen Kl. Trom      
Ruud Korsten Harmonie Union Nuland 9,1 10
       

Uitslagen Theorie examens 15 oktober 2016

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Laura van Lankvelt St Servaes Dinther 6,1 4,5
       
B examen Kl. Trom      
Wout van goch Aurora Heesch 9,3 8,5
       

Uitslagen Theorie examens 4 juni 2016

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Sanne Peters Juliana Rossum 6 6,1
Roel den Hoet Juliana Rossum 9,8 10
Joel de Groot Juliana Rossum 6 6,7
Geert vd Sluis Juliana Rossum 6,8 7
Jesper Struijk de Volharding Kerkwijk 9,3 8,5
Daan Arts St. Cecilia Sint Anthonis 7 6,7
Bart Sommers St. Cecilia Sint Anthonis 8,5 5,5
Jens vd Linden PHEV Son en Breugel 8,8 9,5
Christian Baas PHEV Son en Breugel 5,5 7
Bram den Ouden PHEV Son en Breugel 8,8 7,5
Stan Keijzers PHEV Son en Breugel 8,2 6
Mees Heijnsdijk PHEV Son en Breugel 8,5 9,5
Joeri van de Ven PHEV Son en Breugel 8,2 9,5
Siem van Zadelhoff Fanfare Hartog Oss 7,8 7,5
Femke van Dijk Fanfare Hartog Oss 7,3 8,3
Niek van der Wielen Fanfare Aurora Heesch 8,5 9
Thomas Jansen PAAA Megen 9,3 8,5
Tim Denissen St. Marcellus Odiliapeel 9,1 8,5
Noud Spierings St. Rochus Rijkevoort 8,5 7,5
Cas van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 7,5 7
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Alex van Herwijnen KHSC Kerkdriel 6,4 9,3
Joep Heessels St. Michael St. Michielsgestel 9 9,5
       
B examen Kl. Trom      
John Sengers Riethovens harmonie Corps 10 9,2
Lars Rutjes St. Cecilia Sint Anthonis 8,7 7,5
Tijn vd Heuvel St. Cecilia Sint Anthonis 8,8 5
Tjeu van Boxtel EMM Boekel 9 8
Dominic van Herwijnen KHSC Kerkdriel 7 5,5
Tobias Plugge PAAA Megen 9,4 8,5
Freek van Lier Fanfare Aurora Heesch 8,5 7,5
Bart Sennema Orthense Harmonie 9,1 8,3
Bart Krijnen Union Nuland 8,8 5
       
C examen Kl. Trom      
Ibe van Gemert St. Cecilia Sint Anthonis 7,3 5,5
       

Uitslagen Theorie examens 2 april 2016

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Roan Martens St. Willibrordus Esch 8,8 8,8
Stef Kempers St. Willibrordus Esch 9,5 10
Giel Kerkhof ODIO   Vinkel 9 7,5
Jens van Heeswijk Echo der Bergen Eerde 6,9 5,5
Finn Scheper Eendracht Uden 8,2 8,3
Stan Lintsen Eendracht Uden 5,7 7
Giel Kerkhof Eendracht Uden 5,5 6
       
B examen Kl. Trom      
Luuk Kempers St. Willibrordus Esch 9,5 10
Koen Langenhuizen ODIO   Vinkel 7,2 6,5
Floor Veltman TOG Berlicum 8,4 9,1
Jippe van der Heiden St.Cecilia Rosmalen 9,1 8,3
       
C examen Kl. Trom      
Bartje Kurstjens St. Willibrordus Esch 8,9 8,5
Gijs Penninx EMM Boekel 9,4 9,2
Rob Nuijen Amicitia Langenboom 7,5 9,5
       

Uitslagen Theorie examens 30 januari 2016

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Lars Kanters OBK Erp 9 7,5
Stijn Jans OBK Erp 8,3 7
Rens van Vonderen Harm.Ons Genoegen St.Hubert 6,7 5
Siem van Beusekom Harm.Ons Genoegen St.Hubert 6,5 5
Jimmy van Haren Harm.Ons Genoegen St.Hubert 5,5 5
Bob Dapperens EMM Boekel 8,7 8,5
Koen van den Elzen EMM Boekel 8,9 8,5
Marc de Rijck EMM Boekel 8,1 9,5
Siebe Klaassen EMM Boekel 6,6 6,5
       
B examen Kl. Trom      
Luuk Suijs St Cecilia Rosmalen 8,7 9,5
Marleen Westerveld St Cecilia Rosmalen 9,5 9,5
Mike van der Burg Fanfare Hartog Oss 10 10
Stan Verhoeven Harm.Ons Genoegen St.Hubert 8 7,5
Don Wolters Fanf. Wilhelmina Groesbeek 9,3 10
       
C examen Kl. Trom      
Jeroen Suijs St Cecilia Rosmalen 7 9,5
Bjorn La Haije Amantius Den Bosch 9,1 7,5
Menno Pennings St. Lambertus Nistelrode 7,7 7,5
       

Uitslagen Theorie examens 28 november 2015

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Mike Barten St. Cecilia St. Anthonis 8,3 9,8
Thomas de Jong St. Cecilia St. Anthonis 8,5 9,5
Daan Derks St. Cecilia St. Anthonis 8,4 7
Willem Peters St. Cecilia St. Anthonis 7,5 6
Luuk van Sambeek St. Cecilia St. Anthonis 7,6 8,5
Mees Koene  St. Cecilia St. Anthonis 6,5 9,5
Luuk Jansen Veldhovens muziek Corps 9,5 9,8
Sam Halmans Eendracht Uden 6,1 6,5
Carl Pelders St Servaes Dinther 7 5,5
Gijs Rijken Wilhelmina den Dungen 8,5 6,7
Daan van den Heuvel Wilhelmina den Dungen 6 6
Rowan Herwig Echo der Bergen Eerde 8,3 6
Ruben de Gier Echo der Bergen Eerde 7,8 6
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Brechtje van den Heuvel TOG Berlicum 8,7 9,2  +  10
       
B examen Kl. Trom      
Ton Meulemans St Servaes Dinther 7,6 5,4
       

Uitslagen Theorie examens 20 juni 2015 

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Jelle Kuitert St.Michael St. Michielsgestel 9,8 7,5
Joep Achten St.Michael St. Michielsgestel 8,5 7
Nora Nederpelt St.Michael St. Michielsgestel 9 7,5
Bart Sennema Orthense Harmonie 6,1 8
Mirte Vos St Servaes Dinther 7 6,5
Luuk Blok St Servaes Dinther 7 7,5
Robin van den Berg St. Lambertus Nistelrode 6,8 5,5
Valentijn Timmers St. Lambertus Nistelrode 5,5 7
Raymon Aaij St. Lambertus Nistelrode 8,7 6,5
Stan Verhoeven Ons Genoegen Sint Hubert 6,5 9
Sanne Broeksteeg P.A.A.A Megen 9 8,5
Nick  Kruijsen De Eendracht Uden 9,3 7
Jasper Smit ODIO   Vinkel 9,5 7,5
Marijn Spierings St Cecilia Rosmalen 5,3 8,5
       
B examen Kl. Trom      
Luuk Verbij ODIO   Vinkel 8,4 6
Paul Nelissen St. Lambertus Nistelrode 6,3 7,5
Erik Voss St. Lambertus Nistelrode 7 5
Duco van de Weijer P.H.E.V. Son & Breugel 9,5 7,5
       
C examen Kl. Trom      
Jesper van de Ven St. Lambertus Nistelrode 6,8 3
Menno Pennings St. Lambertus Nistelrode 5 3,5
Bart Pouwels St Servaes Dinther 7,6 6
       
D examen Mallets     Ritm. + melodisch
Sam de Blank Fanfare St. Lambertus Lith 9,8 10   +   10
       

Uitslagen Theorie examens 23 mei 2015 

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Gieske Gelsing Harmonie PAA Megen 9,4 7,5
Bas aan den Toorn St. Cecilia Rosmalen 7,3 9,8
Thijs Pouwels St Servaes Dinther 7,8 3
Luc de Wit Beat it Slagwerkopleidingen 7,5 6,5
Melvin Arts St Cecilia St Antonis 7,5 6
Lars Rutjes St Cecilia St Antonis 7 9,5
Beerend Klomp EMM Boekel 9,5 8,5
Stefan Habraken Veldhovens muziek Corps 8,3 7,5
Rowan Geurts Veldhovens muziek Corps 8,4 5,8
Jerke de Kort Riethovens Muziekcorps 7,6 7,5
Remco Wouters Riethovens Muziekcorps 8,1 5,5
Rens Rieswijk Riethovens Muziekcorps 8,8 7
Ralf de Wit Riethovens Muziekcorps 6,8 6,3
Harm Tholen Riethovens Muziekcorps 7,2 6,3
Leon Wouters Riethovens Muziekcorps 9,6 9,5
       
B examen Kl. Trom      
Luc van Alebeek St. Cecilia Rosmalen 8,4 8,3
Stijn Heessels St.Michael St. Michielsgestel 7,8 9,2
Nikki Vos St Servaes Dinther 8,2 5,5
Ties Bogers Veldhovens muziek Corps 8,7 9,2
Michel van de Looy Veldhovens muziek Corps 9,9 10
Rik van Herk Riethovens Muziekcorps 9,3 10
Giel Savelkouls Union Nuland 8,5 5
Vince Smits TOG Berlicum 8,7 5,8
Sjors Meijer TOG Berlicum 6,3 5
Rens Blokx TOG Berlicum 8,1 8,5
Noud van de Heuvel TOG Berlicum 8,1 9,5
Tjeu Dortmans St. Willibrord Heeswijk 9,4 8,5
Bram van den Berg St. Willibrord Heeswijk 9,2 9
Willem van Empel St. Willibrord Heeswijk 7 7,5
Jonas Strik St. Willibrord Heeswijk 9,4 9,5
Stijn van Helvoort St. Willibrord Heeswijk 6,5 5
Diego van Driel St. Willibrord Heeswijk 9,7 9,7
       
C examen Kl. Trom      
Gijs Kolkman Veldhovens muziek Corps 6 3,5
       

Uitslagen Theorie examens 7 maart 2015 

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
John Sengers Riethovens Muziekcorps 9,9 10
Roel van Veenendaal Echo der Bergen Eerde 8,4 9,5
Stijn van Grinsven Harmonie Wilhelmina  7,9 6
Angelique Mirande Eendracht Uden 9,6 9,5
Max Visser St. Cecilia Rosmalen 9,6 9,5
Tymo Arts St Cecilia St Antonis 7 8
Huub Driessen St Cecilia St Antonis 8,9 7
Olaf Kleijen St Cecilia St Antonis 7,6 7
Twan van Dijk St. Marcellus Odiliapeel 8,1 6
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Joep van Wanrooij Odio Vinkel 9,6 R.10
       
B examen Kl. Trom      
Stan van Dixhoorn St. Marcellus Odiliapeel 9,7 7,5
       
C examen Kl. Trom      
Max van Middegaal Echo der Bergen Eerde 5,6 6,5
Tim van Middegaal Echo der Bergen Eerde 6,5 10
Edward Morssink St. Cecilia Rosmalen 7,5 10
Jan van Oudheusden St. Cecilia Rosmalen 5,8 7
Pim Hendriks St Cecilia St Antonis 6,9 5
       

Uitslagen Theorie examens 6 december 2014

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Hendrik Maijers St. Cecilia Rosmalen 7,2 6,5
Nick Pennings St. Marcellus Odiliapeel 8,5 6
Lars op 't Hoog Prinses Juliana Moergestel 5,6 6
Jetse Briemen OBK Brakel 9,2 7,5
Max Cau  Rhythm Impact 9,1 10
Bram Vlassak Riethovens Harmonie Corps 9 9,8
Luuk Kempers St. Willibrordus Esch 8,7 9
Mees Gaugler St. Willibrordus Esch 8,8 9,8
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 8,6 R.10
Simon Poot PHEV Son en Breugel 9,5 R.10
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 8,2 R.10
       
B examen Kl. Trom      
Serge Lobée Rhythm Impact 7,2 6
Bart Kurstjens St. Willibrordus Esch 8,8 10
 Mike van Esch St. Willibrordus Esch 7 5,5
Marieke van den Broek EMM Boekel 8,7 6,5
Luuk van den Hanenberg TOG Berlicum 8,2 5
       
C examen Kl. Trom      
Bart Hoefnagels Prinses Juliana Moergestel 7,7 8
       

Uitslagen Theorie examens 11 oktober 2014

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Suus van Gogh Fanfare Aurora Heesch 7,4 8,5
Willem Megens Fanfare Aurora Heesch 5,7 7,5
Dennis Schakenraad St. Willibrord Heeswijk 5,2 5
Joep de Kock St. Willibrord Heeswijk 8,9 9,5
Hein Verhallen St. Willibrord Heeswijk 9,8 10
       
B examen Kl. Trom      
Teun Ketelaars Echo der Bergen Eerde 9,1 7,5
Tim van der Pas St. Willibrord Heeswijk 9,1 6,7
Mike van der Slikke St. Willibrord Heeswijk 8,5 8,3
Jens Verhoeven St. Willibrord Heeswijk 7,9 5,8
Stijn Verhoeven St. Willibrord Heeswijk 9,3 8,3
       
D examen Kl. Trom      
Coen van de Ven TOG Berlicum 9 10
Tom van Zutphen St. Willibrord Heeswijk 9 9,4
Maartje van Zutphen St. Willibrord Heeswijk 9,5 8,2
       

Uitslagen Theorie examens 24 mei 2014

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Yvonne Spierings Slegers Cromvoirtse Fanfare 8,3 8
Janneke v Kessel Cromvoirtse Fanfare 9,1 8,5
Rik van Herk Riethovens muziek Corps 9,6 10
Osio Das Riethovens muziek Corps 8,3 7,5
Roy van den Putte Riethovens muziek Corps 8,9 9,2
Bart Suijlekom Veldhovens muziek Corps 7,6 8
Bart van den Broek EMM Boekel 8,4 7,5
Sil van Bommel EMM Boekel 6 9
Maikel van Hees EMM Boekel 7,9 8
Floor Veltman TOG Berlicum 9,5 6,7
Arrat van Collie TOG Berlicum 7,9 8,3
Juul Hoezen TOG Berlicum 6,5 4,5
Lex Strating Beat it Slagwerkopleidingen 9,1 9,5
Niels Strating Beat it Slagwerkopleidingen 8,3 8,8
Willem Donkers St. Marcellus Odiliapeel 7,4 8,3
Guus van de Ven Fanfare Hartog Oss 8,4 8,5
Niels Hoffland De Eendracht Uden 8,5 8
Bram Pelders Harmonie Union Nuland 8,8 7,5
Stijn van Berkel Echo der Bergen Eerde 8,3 7,5
       
B examen Kl. Trom      
Paul van Rooij EMM Boekel 6,3 Herexamen
Remco Verbeij ODIO   Vinkel 9,3 9,8
Jesse Frunt TOG Berlicum 9,4 7,5
Kevin Adriaans  Fanfare Aurora Heesch 7,9 7
Dirk Schroder St.Michael St. Michielsgestel 7,5 5,5
Niels van Dinter OBK Erp 7,4 8
Hidde van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 5,3 4,5
       
C examen Kl. Trom      
Joep van den Elzen EMM Boekel 4,9 5
       
D examen Kl. Trom      
Giel Verstraten EMM Boekel 7,2 9,6
       

Uitslagen Theorie examens 22 maart 2014

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Sjors Meijer TOG Berlicum 7,4 6,7
Wout van Gogh Aurora Heesch 8,8 9,2
Floor Vrijdag St. Cecilia St-Anthonis 9,1 9
Rick van der Voort OBK Erp 8,2 6,7
Stijn Reijbroek OBK Erp 6,5 6,7
Luc van de Acker OBK Erp 8,7 9,2
       
B examen Kl. Trom      
Roy van Nuland OBK Erp 6,3 5,8
 Carmen van Alebeek  St Cecilia Rosmalen 9,3 9,9
       
D examen Kl. Trom      
Joep van Wanrooij ODIO   Vinkel 9 7,9
Mike van Santvoort ODIO   Vinkel 9,9 9,5
Bart van de Moosdijk ODIO   Vinkel 8,7 8
       

Uitslagen Theorie examens 7 december 2013

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Ties Bogers Veldhovens Muziekkorps 7,3 6,7
Mike van der Burg Muziekver. Hartog Oss 9,8 10
Levi Damen St Servaes Dinther 8,1 4
Niels Deckers TOG Berlicum 9,3 6,7
Thomas Elsman St. Michael St-Michielsgestel 7,8 5,8
Harm Korsten Echo der Bergen Eerde 6,3 5
Bart Krijnen Union Nuland 8,5 4,5
Tijn La Vos Muziekver. Hartog Oss 8,5 6,7
Koen Langenhuisen ODIO   Vinkel 7,7 5
Giel Savelkouls Union Nuland 9,3 4
       
B examen Kl. Trom      
Jesse Peeters ODIO   Vinkel 5 4,5
Stef van Hulst St. Michael St-Michielsgestel 8,7 4
Josine d Leeuw-v Weenen Union Nuland 8,7 4,5
Ruud Korsten Union Nuland 8,5 9,2
       
B examen Mallets     Ritm. + melodisch
Bart van Aarle St Servaes Dinther 5,5  
       

Uitslagen Theorie examens 12 oktober 2013

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Rens Blokx TOG Berlicum 9,4 8,3
Noud van den Heuvel TOG Berlicum 8,2 7,5
Wout Coelen St Cecilia Rosmalen 7,7 6,5
Jippe van der Heiden St Cecilia Rosmalen 6,8 9
Marleen Westerveld St Cecilia Rosmalen 6,5 6,5
Luuk Suijs St Cecilia Rosmalen 6,5 8,3
Luuk Verbij ODIO   Vinkel 8,5 5,8
Ingo Verstappen ODIO   Vinkel 8,8 4,5
Desley Verstappen ODIO   Vinkel 8,5 6,5
Sanne van de Boom St Servaes Dinther 8,5 5,8
Ton Meulemans St Servaes Dinther 8,5 8,5
Nikki Vos St Servaes Dinther 8,4 6,5
Tjeu van Boxtel EMM Boekel 8,7 7,5
Bram van der Linden St. Cecilia Zijtaart 6,8 8,3
       
B examen Kl. Trom      
Juul van Zutphen St. Cecilia Zijtaart 7,4 6
       
B examen Pauken      
Monique van Wetten St. Willibrordus  Esch 9,5 7,5
       

Uitslagen Theorie examens 1 juni 2013 

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Jeanette Damen St Servaes Dinther 9,5 4
Kevin van Bommel St. Michael St-Michielsgestel 8,8 6,7
Klaas Guffens St. Michael St-Michielsgestel 7,3 5,8
Guus van Berloo OBK Erp 6,5 6,7
Paul van de Boom OBK Erp 6,5 5
Pepijn van Schaijk OBK Erp 8,4 7,5
Luca Spierings OBK Erp 6,9 5
Joran Spierings OBK Erp 5,5 5
Tijn Pennings OBK Erp 7,2 4
Luuk van den Hanenberg TOG Berlicum 9,7 7,5
Danny van Schaijk St. Marcellus, Odiliapeel 8,9 7,5
Bram Steijger St Cecilia Rosmalen 6,5 7,5
Lars Hamelijnck PHEV Son en Breugel 8,5 9,5
       
B examen Kl. Trom      
Gijs Penninx EMM Boekel 9,4 8,3
Dirk Schroder St. Michael St-Michielsgestel 4,9 3,5
Hielke Boers St. Michael St-Michielsgestel 5,7 8,3
       
C examen Mallets     Ritm. + melodisch
Stephan van Driel  Aurora Heesch 7,7 7,1
       
C examen Kl. Trom      
Giel Verstraten EMM Boekel 6,8 9,2
Dionne van der Ven St Servaes Dinther 8,1 4
Desie Verhoeven St Servaes Dinther 6,1 4
       

Uitslagen Theorie examens 9 maart 2013 

Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Luc van Alebeek St Cecilia Rosmalen 9,8 10
Jessie Falkenburg St Cecilia Rosmalen 4,6 7,5
Duco vd Weijer PHEV Son en Breugel 6,2 5,8
Stijn Heessels St. Michael St-Michielsgestel 7,2 8,3
       
C examen Mallets     Ritm. + melodisch
Sam de Blank Fanfare St Lambertus Lith 8,6 10
       

Uitslagen Theorie examens 8 december 2012

 
Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Stan v Dixhoorn St. Marcellus, Odiliapeel 8,7 8,3
Bram Frenken PHEV Son en Breugel 6,5 10
Patrick vd Gevel PHEV Son en Breugel 5,3 9,2
Jesse Frunt TOG Berlicum 9,8 7,5
Sil Kwaspen TOG Berlicum 8,9 5,8
Vince Smits TOG Berlicum 8,9 6,7
Serge Lobee Fanfare Prins Hendrik 6 7,5
Raquel v Poppelen Fanfare Prins Hendrik 4,1 5,8
Ian Vernooij Fanfare Prins Hendrik 5,8 2,5
Jolanda Slegtenhorst Fanfare Hartog Oss 7,7 10
Lars Steenbekkers Fanfare Alem 8,9 9,2
       
B examen Kl. Trom      
Kevin van de Gevel PHEV Son en Breugel 6,6 6,7
Rik vd Steen PHEV Son en Breugel 9,6 8,3
Sam Schalkwijk PHEV Son en Breugel 5,1 7,5
Jeroen Suijs St Cecilia Rosmalen 9,1 9,2
Arthur Bot St. Michael St-Michielsgestel 8,7 6,7
Jim Eijkemans St. Michael St-Michielsgestel 6 5,8
Timo van Hout St Servaes Dinther 6,5 5
Gijs Kolkman VMK  Veldhoven 7,2 6,7
Max Middelgaal Echo der Bergen Eerde 8,2 6,7
Ruud Steenbakkers Echo der Bergen Eerde 9,6 9,2
Julian van Thiel Echo der Bergen Eerde 6 4
Bob Mooren KVA   Oss 10 7,5
       
D examen Mallets     Ritm. + melodisch
Martijn van Trooyen Wilhelmina  Buurmalsen 9,3 9,5
       

Uitslagen Theorie examens 13 oktober 2012

 
Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen Kl. Trom      
Ewoud Meertens PHEV Son en Breugel 8,1 9
Wouter Vogels PHEV Son en Breugel 7,5 5,1
Remco Verbij ODIO   Vinkel 7,7 5,1
       
A examen Mallets     Ritm. + melodisch
Loes van Rijswijk PHEV Son en Breugel 8,8 9
       
A examen Pauken      
Monique van Wetten St. Willibrordus  Esch 9,3 8,7
       
B examen Kl. Trom      
Cas de Visser PHEV Son en Breugel 6,9 5,5
Sander Wiersema PHEV Son en Breugel 9,1 9,7
Sjors Luijben PHEV Son en Breugel 6,8 9,7
Simon Poot PHEV Son en Breugel 9,4 9,5
Kevin van de Gevel PHEV Son en Breugel n n
       
C examen Pauken      
Martijn van Trooyen Wilhelmina  Buurmalsen 9,7 8,3
       
D examen Pauken      
Leon Verhoeven KVA   Oss 9,3 6,7
       

Uitslagen Theorie examens 23 juni 2012

 
Naam: Vereniging: Theorie Ritmisch dictee
       
A examen
     
Carmen van Alebeek St. Cecilia Rosmalen 9,1 10
Merlijn vd Linden St. Cecilia Rosmalen 7 5
       
B examen      
Tim vd Middegaal Echo der Bergen Eerde 7,8 7,5
Niels vd Elzen
OBK Erp 6,6 6,7
Roel Pennings Odio Vinkel 9,3 6,7
Jan v Oudheusden St. Cecilia Rosmalen 4,2 5,6
Tim Thelissen St. Cecilia Rosmalen 8,4 6,7
Edward Morssink St. Cecilia Rosmalen 9,1 6,7
Maikel v Loon TOG Berlicum 5,6 2
       
C examen      
Luc van Casteren St. Michael St-Michielsgestel 7,7 7
Coen vd Ven TOG Berlicum 7,9 8,3
Thomas vd Ven St Servaes Dinther 8 5
       



Partners
drumleskado.nl

unisono.nl